Víkend v Karviné

DSC_3070.JPG Nadcházející víkend bude v Karviné skutečně z čeho vybírat.


Prázdninový ostrov fantazie 22. července. Zábavné odpoledne pro rodiče s dětmi s písničkami a soutěžními úkoly pro děti se bude konat na Masarykově náměstí od 16 do 17.30. Těšit se můžete na Zdeňka Kačora a soubor Nahodile.

Hudba z gramofonu 22. července. DJ Pepa a DJ Tomáš budou pouštět hity z 80. a 90. let od 17:00. Opět se můžete těšit na jedinečný zážitek z vinylových desek. Akce se koná na Lodičkách a vstup je zdarma.

Léto na zámku aneb prázdniny vrcholí 22. a 23. července (so a ne). Návštěvníky čeká zajímavý program - po oba dny se mohou zúčastnit komentovaných prohlídek letním zámeckým parkem, a to vždy v 15 a 17 hodin (cca hodinový okruh), v zámeckých komnatách zhlédnout letní divadlo „Klasika na zámku“. Svézt se kočárem v neděli za symbolických 20 Kč, v sobotu bude jezdit kočár v rámci pravidelných letních jízd za 200 Kč na ½ h. V sobotu budou k vidění speciální okruhy zámkem a kostelem Povýšení svatého Kříže se vzácnými freskami od 10 do 17 h a v neděli od 13 do 17 hodin.

Duo Dominik a Lucie 23. července. Nechme si zpříjemnit sváteční odpoledne poslechem několika písní od dua Dominik a Lucie. V repertoáru mají dostatek známých písní od Nedvědů až po Voxela. Začátek v 16:00. Akce se koná na Lodičkách a vstup je zdarma.

Mike Fojtík a přátelé 23. červenceOstravský rodák, textař, skladatel, kytarový samouk, účastník všech ročníků ostravských Folkových kolotočů, z nichž 3 ročníky zahajoval písní Ostrava, se po 20 letech vystoupí v rámci Karvinského kulturního léta na Masarykově náměstí od 17 hodin. Vstup je zdarma. 

DSC_3070.JPG