Hlasujte pro sakurovou alej na třídě 17. listopadu

perex_sakury-1_Zdeněk Smištík.jpg Po čtyřech letech máme možnost získat opět titul Alej roku.


Foto: Zdeněk Smištík Foto: Zdeněk Smištík

23.11.2018 – Spolek Arnika organizuje celorepublikovou soutěžní anketu již posedmé. Hlavním motivem spolku pro vyhlašování Aleje roku je snaha o „upozornění na význam alejí a stromořadí v tradiční krajině České republiky. Účastí v anketě lidé vyjadřují úctu ke stromům, vnímavost a vztah ke svému okolí, ke svému městu, obci a kraji. Současně je anketa vzkazem pro správce komunikací, představitele obcí a další subjekty, že lidem není zacházení se stromy lhostejné.“ Více na https://alejroku.cz/.

Rozkvetlá sakurová alej na třídě 17. listopadu je v tomto ročním období jen pěknou vzpomínkou, ale určitě stojí za to ji v anketě podpořit. Svůj hlas můžete naší ozdobě jihovýchodního příjezdu do města dát až do 04.01.2019. Třeba i díky vašim hlasům dáme opět o krásách našeho města vědět zbytku naší země. Po odeslání hlasovacího formuláře je nezbytné hlasování ještě potvrdit e-mailem.

Pro letošní rok karvinskou sakurovou alej nominoval a nafotil pan Zdeněk Smištík. Další fotografie tohoto milovníka krás našeho města si můžete prohlédnout například na facebooku