Na in-line po Karviné i v letošním roce

perex_in-line_ilu.jpg Příznivci in-line bruslení mají opět možnost projet městem po hlavních tazích.


perex_in-line_ilu.jpg

13.06.2019 – Odbor školství a rozvoje Magistrátu města Karviné ve spolupráci s Mládežnickou radou Karviná pořádá v úterý 18.06.2019 další Na in-line po Karviné. Projížďka odstartuje v 19.00 z Univerzitního náměstí.

Registrace účastníků bude probíhat od 18.30 a je pro účast nezbytná. Trasa opět povede po hlavních silnicích, na kterých bude po dobu akce korigován provoz městskou policií a dobrovolnými hasiči.

Délka okruhu je zhruba 5,6 km a účastníci jej mohou absolvovat 2x. Registrace probíhají elektronicky nebo na místě před zahájením akce. Na Univerzitním náměstí bude zajištěn také doprovodný program pro zlepšení předstartovní atmosféry. Akce je určena pouze pro bruslaře.

V případě nepříznivého počasí je náhradní termín ve čtvrtek 20.06.2019.

Plakát akce v Kalendáři akcí na tomto webu.

Jedná se o veřejně přístupnou akcí, na které mohou být pořizovány fotografie a videozáznamy pro účely prezentace statutárního města Karviné na jeho informačních kanálech a sociálních sítích. Svůj případný nesouhlas vyjádříte nalepením speciální nálepky před startem u registračního stánku. Podrobnosti na http://gdpr.karvina.cz.