Regionální knihovna v Karviné provozuje knihařskou dílnu

kniharstvi1 (002).jpg Knihařská dílna, kterou provozuje Regionální knihovna v Karviné, sídlí na ulici Kosmonautů, č. p. 618 v Karviné-Ráji.


Toto pracoviště nabízí své služby organizacím i soukromým osobám. Nechcete se rozloučit se staršími ročníky časopisů nebo novin? Můžete si je nechat svázat do pevné vazby a ochránit je tak před brzkým zničením.

Organizace mohou využít služby této knihařské dílny k vazbě svých interních dokumentů, nebo si nechat vyrobit různé lepenkové kartotéky a krabice atypických rozměrů. Studenti si mohou nechat svázat své ročníkové a závěrečné diplomové práce.

Další službou je oprava a vazba starších knih, kterou využívá nejen mateřská organizace k renovaci svého stávajícího knihovního fondu, ale také mnozí zákazníci zvenku, pokud chtějí dát „nový kabát“ své oblíbené knize.

A pak tu máme obrázky. Komu doma nevisí obraz? Proč si nedát paspartovat fotografie svých dětí, fotky z exotické dovolené, umělecké fotografie, nebo třeba vaši výšivku a paličkovanou krajku? A co tak nechat si udělat obrázek vámi ručně nasbíraných a usušených květin? Určitě vhodný i jako dárek pro vaše blízké.

Knihařská dílna se mimo toto všechno ještě zabývá výrobou lepenkových krabic a krabiček různých velikostí a tvarů. Až budete zase přemýšlet, jak zkrášlit svůj příbytek nebo budete potřebovat něco svázat, anebo setřídit, pak nezapomeňte, že knihařská dílna je tu pro vás a těší se na vaši návštěvu.

Provozní doba je pondělí, středa od 10,00-12,00, 13,00-17,00 a úterý, čtvrtek od 8,00-12,00, 13,00-15,00 Další informace Vám poskytne pracovnice knihařské dílny na telefonním čísle 596 311 267 nebo e-mailu kniharstvi@rkka_cz.

kniharstvi1 (002).jpg