Sběrné místo nábytku a elektrospotřebičů

Sberne_misto_nabytku.png Karviní zprovozní ve čtvrtek 24. března nové sběrné místo.


Ve čtvrtek 24. března od 14.00 hodin otevře statutární město Karviná v průmyslové hale na ulici Závodní sběrné místo nábytku a elektrospotřebičů.

Občané i firmy mohou zde dovážet nový nebo použitý kompletní nábytek - postele, rošty, stoly, židle, komody, skříně, ale i matrace. Z elektrospotřebičů přivítáme funkční lednice, mikrovlnné trouby nebo televizory, radiopřijímače a také lampy a lustry.

Provozní doba sběrného místa nábytku bude úterý a čtvrtek od 14.00 do 18.00 hodin. Příjezd k hale je po ulicích Palackého a Tovární.

„Karviná a společnost Heimstaden připravují byty a prostory, které budou sloužit k dlouhodobějšímu pronájmu občanům z Ukrajiny. Tyto byty nejsou však vybaveny nábytkem a základními elektrospotřebiči. Proto se obracíme na občany s prosbou o pomoc,“ vysvětluje důvody pro založení sběrného místa náměstek primátora Miroslav Hajdušík (KSČM

„Prosíme občany a firmy, aby nejprve nabízený nábytek vyfotily a s popisem zaslaly na email ukrajina@karvina_cz. Následně je budeme informovat, zda najdeme pro jejich nábytek využití. V případě objemnějšího nábytku jsme schopni po domluvě zajistit dopravu,“ říká tiskový mluvčí města Lukáš Hudeček

mapa-sberne-misto.jpg

sberne-misto-nabytku-01.jpgsberne-misto-nabytku-02.jpg