Kalendář akcí

 
označit vše
odznačit vše

Seznam akcí pro 28. 09. 2020 - 28. 10. 2020

Ukončení zámecké sezony v prvorepublikovém duchu

17. říjen 10:00 - 17. říjen 17:00

Výstava: Eva Makowská, Kamil Štabla

8. září 09:00 - 21. říjen 19:00

Trénování paměti – základní kurz (dopolední)

15. září 10:00 - 29. září 11:30

Kurz trénování paměti

15. září 10:00 - 13. říjen 11:30

Trénování paměti – základní kurz (odpolední)

15. září 17:00 - 29. září 18:30

Knihomolická dílna: Podzimní domeček ze špachtlí

30. září 15:30 - 30. září 17:00

Extase

30. září 17:30 - 30. září 19:30

Tradice černouhelného hornictví na Karvinsku

1. říjen 08:00 - 31. říjen 18:00

O lesích a jejich osudech

1. říjen 08:00 - 31. říjen 18:00

Symboly Těšínského Slezska

1. říjen 08:00 - 31. říjen 18:00

Těšínské Slezsko otázky a odpovědi

1. říjen 08:00 - 31. říjen 18:00

Haf! – Kalendárium

1. říjen 08:00 - 31. říjen 18:00

Věděli jste že….?

1. říjen 08:00 - 31. říjen 18:00

Výstava výtvarných prací dětí z MŠ Dolany, Stonava

1. říjen 08:00 - 31. říjen 18:00

Zajímavosti z regionální literatury

1. říjen 09:00 - 31. říjen 19:00

Kvíz Jan Amos Komenský – známý neznámý

1. říjen 09:00 - 31. říjen 19:00

Ze světa rekordů

1. říjen 09:00 - 31. říjen 19:00

Ferdinand Otto Miksche

1. říjen 09:00 - 31. říjen 19:00

Nábor dětí do oddílu MSK Judo Karviná

1. říjen 17:00 - 31. říjen 20:00

Aerobic body styling

1. říjen 19:00 - 1. říjen 20:00

TJ Sokol Karviná – Slovan Černá pole Brno

3. říjen 18:00 - 3. říjen 20:00

HCB Karviná – Lovosice

4. říjen 10:30 - 4. říjen 12:30

TJ Sokol Karviná –SAM Brno

4. říjen 11:00 - 4. říjen 13:00

Úča musí pryč

4. říjen 19:00 - 4. říjen 22:00

Týden knihoven - 24. ročník

5. říjen 08:00 - 11. říjen 14:00

Moje přání knihovně

5. říjen 09:00 - 9. říjen 19:00

Pasování druháčků do stavu čtenářského

5. říjen 09:00 - 8. říjen 19:00

Rande naslepo s knížkou

5. říjen 09:00 - 10. říjen 13:00

Knižní blešák

5. říjen 09:00 - 8. říjen 17:00

To nejlepší zůstává skryto

5. říjen 09:00 - 9. říjen 19:00

Máme rádi zvířata

5. říjen 09:00 - 5. říjen 19:00

Bookstart (z ksiazka na start – s knížkou do života)

5. říjen 09:00 - 5. říjen 12:00

Kdo byl kdo

5. říjen 09:00 - 10. říjen 19:00

Bookstart: Z książką na start

5. říjen 09:30 - 5. říjen 12:00

Týden knihoven - Fimfárování

5. říjen 15:30 - 9. říjen 17:00

Setkání u knihy

5. říjen 17:00 - 5. říjen 20:00

Šikmý kostel

5. říjen 18:00 - 5. říjen 21:00

Knihpatrolky v ulicích

6. říjen 08:00 - 6. říjen 16:00

Knihpatrolky v ulicích

6. říjen 08:00 - 6. říjen 15:00

Klub dyskusyjny

6. říjen 09:00 - 6. říjen 12:00

Klub dyskusyjny – diskusní klub

6. říjen 09:00 - 6. říjen 12:00

Trénování paměti – základní kurz (dopolední)

6. říjen 10:00 - 6. říjen 11:30

3. Arteterapeutická dílna – Šárka Dvořáková

6. říjen 13:30 - 6. říjen 18:00

Uč se synu moudrým býti

6. říjen 15:30 - 6. říjen 17:00

Beseda s Pavlem Kosatíkem

6. říjen 16:00 - 6. říjen 19:00

Výtvarná dílnička: Podzimní krajina

6. říjen 16:00 - 6. říjen 17:00

Výtvarná dílnička – „Podzimní krajina“

6. říjen 16:00 - 6. říjen 17:00

Setkání u knihy

6. říjen 17:00 - 6. říjen 19:00

Beseda s Pavlem Kosatíkem

6. říjen 17:00 - 6. říjen 20:00

Trénování paměti – základní kurz (odpolední)

6. říjen 17:00 - 27. říjen 18:30

Lakomec

6. říjen 19:00 - 23. říjen 22:00

Posezení s knihou u kafíčka

7. říjen 09:30 - 7. říjen 11:00

Posezení s knihou u kafíčka - "Škola trochu jinak“

7. říjen 09:30 - 7. říjen 12:00

Velká Británie – Od Londýna přes Wales do Skotska

7. říjen 18:00 - 7. říjen 21:00

Had přání

8. říjen 12:00 - 8. říjen 17:00

Tomáš Krajča

8. říjen 16:30 - 8. říjen 19:00

7. běh pro zdraví - atletika pro všechny

8. říjen 17:45 - 8. říjen 19:00

7. běh pro zdraví – atletika pro všechny

8. říjen 17:45 - 8. říjen 19:30

Wystawa: Barbara Kowalczyk, Darina Krygiel, Maria Boszczyk

10. říjen 08:00 - 30. říjen 18:00

TJ Sokol Karviná-BK Příbor

10. říjen 09:00 - 10. říjen 11:00

TJ Sokol Karviná – SK Žabovřesky

10. říjen 17:00 - 10. říjen 19:00

TJ Sokol Karviná-Basketpoint Frýdek-Místek

11. říjen 09:00 - 11. říjen 11:00

TJ Sokol Karviná – SAM Brno B

11. říjen 09:00 - 11. říjen 11:00

MFK Karviná B - FK SK Polanka nad Odrou

11. říjen 10:15 - 24. říjen 12:15

Bookstart v Rodinném centru Sluníčko

13. říjen 10:00 - 13. říjen 11:00

Dýňobraní

15. říjen 16:00 - 15. říjen 18:00

Dýňobraní

15. říjen 16:00 - 15. říjen 19:00

Osobnosti regionu – Setkání s Milanem Bystroňem

15. říjen 17:00 - 23. říjen 20:00

Přednáška Jiřího Kolbaby

15. říjen 18:00 - 15. říjen 21:00

Tradiční turnaj dětí v judu

17. říjen 10:00 - 17. říjen 18:00

HCB Karviná – Brno

18. říjen 10:30 - 18. říjen 12:30

MFK Karviná – Bohemians Praha 1905

18. říjen 15:00 - 18. říjen 17:00

Kurz trénování paměti

20. říjen 10:00 - 3. prosinec 11:30

4. Arteterapeutická dílna – Veronika Zvonečková

20. říjen 13:30 - 20. říjen 18:00

Kurz trénování paměti

20. říjen 17:00 - 3. prosinec 18:30

Farmářské trhy

21. říjen 09:00 - 21. říjen 17:00

Farmářské trhy

21. říjen 09:00 - 21. říjen 17:00

Lam Trio – Jazzový koncert

21. říjen 18:00 - 21. říjen 21:00

Bookstart: Říkej si se mnou

22. říjen 10:00 - 22. říjen 11:00

BOOKSTART: Říkej si se mnou - akce pro nejmenší

22. říjen 10:00 - 22. říjen 11:00

Tvořivé setkání pro hravé dospěláky

22. říjen 15:30 - 22. říjen 17:30

Originální zápisník

22. říjen 15:30 - 22. říjen 17:30

Slavnostní udílení výročních cen

22. říjen 17:30 - 22. říjen 20:00

Beseda s Doc. Jaromírem Slušným

23. říjen 15:30 - 23. říjen 18:30

TJ Sokol Karviná-Snakes Orlová

24. říjen 09:00 - 24. říjen 11:00

MFK Karviná B - MFK Vítkovice

25. říjen 10:15 - 25. říjen 12:15

Bookstart: "Proměny přírod - podzim"

26. říjen 10:00 - 26. říjen 11:00

Bookstart – Proměny přírody

26. říjen 10:00 - 26. říjen 13:00

Kouzelný svět knih aneb z kapsáře našich knihovnic

26. říjen 15:00 - 26. říjen 19:00

Knihomolická dílna: Halloweenské tvoření

26. říjen 15:30 - 26. říjen 17:00

Knihomolická dílna: Halloweenské tvoření

26. říjen 15:30 - 26. říjen 17:00

Kouzelný svět knih aneb z kapsáře Vašich knihovnic

26. říjen 15:30 - 26. říjen 18:00

V pohybu – Eva Konstantinidu

27. říjen 09:00 - 18. prosinec 19:00

Výstava: Greta Sartori

27. říjen 16:00 - 18. prosinec 19:00

Objevuj Moravskoslezský kraj

1. září 10:00 - 31. říjen 17:00