Kalendář akcí

 
označit vše
odznačit vše

Seznam akcí pro červen 2018

Retro den - 80. léta - Třídíme napříč generacemi

2. červen 15:00 - 2. červen 19:00

Den pro celou rodinu aneb Karwinský western

3. červen 14:00 - 3. červen 18:00

Výstava obrazu Josefa Mánese JOHANKA DVOŘÁKOVÁ

7. červen 10:00 - 26. srpen 17:00

Výročí 750 let Karviné očima dětí

7. červen 15:00 - 7. červen 18:00

Výročí 750 let Karviné očima dětí

14. červen 15:00 - 14. červen 18:00

Výročí 750 let Karviné očima dětí

21. červen 15:00 - 21. červen 18:00

Výročí 750 let Karviné očima dětí

28. červen 15:00 - 28. červen 18:00

Střípky z dějin Karviné

2. květen 08:00 - 29. červen 16:00

750. let Karviné

2. květen 08:00 - 29. červen 16:00

Výstava Jolanty Lyskové – Petržílkové: Obrazy.

22. květen 17:00 - 27. červen 19:00

Mezinárodní den dětí

1. červen 08:00 - 1. červen 16:00

Detektivní pátrání

1. červen 09:00 - 30. červen 19:00

Historie mobilních telefonů

1. červen 09:00 - 30. červen 19:00

Karvinské dominanty očima dětí

1. červen 09:00 - 30. červen 19:00

Kalendárium - Petr Kostka

1. červen 09:00 - 30. červen 19:00

Den pro rodinu

1. červen 15:00 - 1. červen 18:00

V husí kůži

1. červen 16:00 - 1. červen 16:56

Den dětí

1. červen 16:00 - 1. červen 19:00

Teambuilding

1. červen 18:00 - 4. červen 19:30

Místo splněných přání

1. červen 19:00 - 1. červen 21:00

Delirium

1. červen 20:00 - 4. červen 22:00

Neuvěřitelný příběh o obrovské hrušce BH

2. červen 15:15 - 2. červen 16:45

Solo: Star Wars Story

2. červen 17:15 - 3. červen 20:00

MFK Karviná (U18) – Baník Ostrava B (U18)

3. červen 10:00 - 3. červen 12:00

MFK Karviná (U16) – Baník Ostrava B (U16)

3. červen 12:15 - 3. červen 14:15

První pohádka aneb prokletí zpupného prince

3. červen 15:00 - 3. červen 19:00

Taneční večer

3. červen 18:30 - 3. červen 22:00

Taneční večer

3. červen 18:30 - 3. červen 22:00

Malujeme na chodníku

4. červen 09:00 - 8. červen 11:00

Chacharova desítka

4. červen 09:00 - 29. červen 18:00

Václav Fajfr a jeho heligonka

4. červen 15:30 - 4. červen 19:00

Knoflíková želva

5. červen 16:00 - 5. červen 19:00

Klub dyskusyjny

5. červen 16:30 - 5. červen 18:30

Setkání u knihy

5. červen 17:00 - 6. červen 19:00

Avengers: Infinity War

5. červen 17:00 - 6. červen 19:00

Taneční večer

5. červen 18:30 - 5. červen 22:00

Taxi 5

5. červen 20:00 - 5. červen 22:00

MFK Karviná (U16) – Jihlava (U16)

6. červen 12:15 - 6. červen 14:15

Dvě nevěsty a jedna svatba

6. červen 15:00 - 6. červen 16:30

Příšerákovi BH

6. červen 17:00 - 6. červen 18:45

Výstava „110 let Májováku Karviná“

6. červen 17:30 - 29. červen 18:00

Lekce

6. červen 17:30 - 6. červen 19:30

Historie Karviné pro každého

7. červen 08:00 - 14. červen 16:00

Klavírní melodie

7. červen 15:30 - 7. červen 18:00

Debbie a její parťačky

7. červen 18:00 - 7. červen 22:00

Taneční večer

7. červen 18:30 - 7. červen 22:00

DNY KARVINÉ 2018

8. červen 08:00 - 9. červen 23:59

Za kamarády z televize 6

8. červen 09:30 - 8. červen 10:30

Včelka Mája: Medové hry

8. červen 13:30 - 8. červen 15:00

Backstage

8. červen 18:00 - 11. červen 19:30

Hudební léto - Zdeněk Krásný

8. červen 18:30 - 8. červen 22:00

Ghost Stories

8. červen 20:00 - 10. červen 21:30

Celé Česko čte dětem: Čtení o Karviné

9. červen 09:00 - 9. červen 17:00

MFK Karviná (U19) – Baník Ostrava (U19)

9. červen 11:00 - 9. červen 13:00

MFK Karviná (U17) - Baník Ostrava (U17)

9. červen 13:15 - 9. červen 15:15

Pat a Mat znovu v akci BH

9. červen 15:30 - 10. červen 17:15

Solo: Star Wars Story

9. červen 17:15 - 9. červen 19:30

Debbie a její parťačky

9. červen 20:00 - 12. červen 22:00

Prolínání kultur - festival národnostních menšin

10. červen 10:00 - 10. červen 18:00

Taneční večer

10. červen 18:30 - 10. červen 22:00

Taneční večer

10. červen 18:30 - 10. červen 22:00

Výročí založení muzea Těšínska

11. červen 08:00 - 11. červen 16:00

Ochutnávka vína ze Znovína s cimbálovou muzikou

11. červen 15:30 - 11. červen 18:00

Posezení s cimbálovou muzikou

11. červen 18:30 - 11. červen 22:00

Posezení s cimbálovou muzikou

11. červen 18:30 - 11. červen 22:00

Deadpool 2

11. červen 20:00 - 12. červen 19:30

Taneční večer

12. červen 18:30 - 12. červen 22:00

Tátova volha

13. červen 15:00 - 13. červen 16:00

KD - Náměstí v krabici

13. červen 15:30 - 13. červen 17:00

Gauguin

13. červen 17:30 - 13. červen 19:30

Sherlock Koumes BH

13. červen 17:45 - 13. červen 19:15

Tiché místo

13. červen 20:00 - 13. červen 21:30

Klavírní melodie

14. červen 15:30 - 14. červen 18:00

Já, Simon

14. červen 17:30 - 15. červen 19:30

Teheránská tabu

14. červen 18:00 - 14. červen 20:00

Taneční večer

14. červen 18:30 - 14. červen 22:00

Escobar

14. červen 20:00 - 15. červen 22:00

Zajímavosti největšího městského parku

15. červen 08:00 - 15. červen 16:00

Včelka Mája: Medové hry

15. červen 13:30 - 15. červen 15:00

Hudební léto - DŽETRO retro blues

15. červen 18:30 - 15. červen 22:00

Hudební léto - DŽETRO retro blues

15. červen 18:30 - 15. červen 22:00

Hudební léto - Tulák Libor Žíla

15. červen 18:30 - 15. červen 22:00

Příšerky z vesmíru BH

16. červen 15:30 - 17. červen 16:45

Dolański Gróm

16. červen 16:00 - 16. červen 19:00

Tančíme s TK Arabesque

16. červen 17:00 - 16. červen 19:00

Debbie a její parťačky

16. červen 17:30 - 16. červen 19:30

Taneční večer

16. červen 18:30 - 16. červen 22:00

Máš ji!

16. červen 20:00 - 17. červen 22:00

MFK Karviná (U18) – Jihlava (U18)

17. červen 12:00 - 17. červen 14:00

TátaFest

17. červen 15:00 - 17. červen 20:00

Solo: Star Wars Story

17. červen 17:15 - 18. červen 19:30

Travesti šou Divoké kočky

18. červen 15:30 - 18. červen 20:00

Tiché místo

18. červen 20:00 - 18. červen 21:30

Koncert žáků ZUŠ Bedřicha Smetany v Karviné

19. červen 17:00 - 19. červen 20:00

Já, Simon

19. červen 17:30 - 19. červen 19:30

Na in line po Karviné

19. červen 18:30 - 19. červen 22:00

Taneční večer

19. červen 18:30 - 19. červen 22:00

Delirium

19. červen 20:00 - 19. červen 21:30

Farmářské trhy

20. červen 09:00 - 20. červen 17:00

Dámský klub

20. červen 15:00 - 20. červen 17:00

Sněhová královna: Tajemství ohně a ledu BH

20. červen 17:30 - 20. červen 19:00

Miami

20. červen 17:30 - 20. červen 19:30

Ghost Stories

20. červen 20:00 - 20. červen 21:45

Klavírní melodie

21. červen 15:30 - 21. červen 18:30

Tvořivé setkání pro hravé dospěláky

21. červen 16:00 - 21. červen 20:00

Jurský svět: Zánik říše

21. červen 17:00 - 25. červen 19:15

108 pozdravů slunci

21. červen 17:00 - 21. červen 20:00

3. Běh pro zdraví

21. červen 17:00 - 21. červen 19:00

Taneční večer

21. červen 18:30 - 21. červen 22:00

Hudební léto - country kapela DROPS

22. červen 18:30 - 22. červen 22:00

Příšerky z vesmíru BH

23. červen 15:30 - 23. červen 17:00

Jsem božská

23. červen 20:00 - 25. červen 22:00

Pat a Mat znovu v akci BH

24. červen 13:00 - 24. červen 14:30

Taneční večer

24. červen 18:30 - 24. červen 23:59

Taneční večer

24. červen 18:30 - 24. červen 22:00

Nejkrásnější operetky SNDMS

25. červen 15:30 - 25. červen 18:30

Kouzelný svět knih aneb Z kapsáře Vašich knihovnic

25. červen 15:30 - 25. červen 18:30

Kluci z hor

26. červen 17:45 - 27. červen 21:30

Taneční večer

26. červen 18:30 - 26. červen 22:00

Escobar

26. červen 20:00 - 26. červen 22:00

Hledá se princezna BH

27. červen 17:30 - 27. červen 23:59

Klavírní melodie

28. červen 15:30 - 28. červen 18:30

Klavírní melodie

28. červen 15:30 - 28. červen 18:30

Já, Simon

28. červen 17:30 - 28. červen 19:30

Taneční večer

28. červen 18:30 - 28. červen 22:00

Láska bez bariér

28. červen 20:00 - 30. červen 19:30

S vysvědčením do knihovny!

29. červen 09:00 - 29. červen 19:00

Za świadectwo książka

29. červen 09:00 - 29. červen 17:00

S vysvědčením do knihovny

29. červen 10:00 - 29. červen 17:00

Panství Ráj a Lázně Darkov

29. červen 14:30 - 29. červen 16:30

Hurá na prázdniny s kapelou Legendy se vrací

29. červen 15:30 - 29. červen 18:30

Jurský svět: Zánik říše

29. červen 17:15 - 1. červenec 19:30

Hudební léto - Mirek Pasz

29. červen 18:30 - 29. červen 22:00

Sicario 2: Soldado

29. červen 20:00 - 30. červen 22:00

Coco

29. červen 21:30 - 29. červen 23:30

Vysvědčení – pro vyznamenané

30. červen 09:00 - 30. červen 19:00

Filozofská historie aneb revoluční rok 1848

30. červen 10:00 - 30. červen 17:00

Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema BH

30. červen 15:00 - 1. červenec 16:45

Jurský svět: Zánik říše

30. červen 21:30 - 30. červen 23:30

Výstava: Karviná na nejstarších pohlednicích

5. duben 08:00 - 16. září 18:00

Čtenář roku 2018

2. leden 09:00 - 30. prosinec 19:00

1 3 4 5 6 10      ››