Kalendář akcí

 
označit vše
odznačit vše

Seznam akcí pro leden 2020

Novoroční ohňostroj

1. leden 18:30 - 1. leden 19:00

Kalendárium

2. leden 09:00 - 31. leden 19:00

Disneyho svět

2. leden 09:00 - 31. leden 19:00

Nábor dětí od 5 let

2. leden 09:00 - 31. leden 19:00

Vyhlášení soutěže Čtenář roku 2020

2. leden 09:00 - 2. leden 12:00

Zloba: Královna všeho zlého

2. leden 10:00 - 2. leden 12:00

Zloba: Královna všeho zlého

2. leden 10:00 - 2. leden 12:00

Vyhlášení soutěže Knihožroutek 2020

2. leden 12:00 - 2. leden 15:00

PC kurzy

2. leden 12:30 - 30. leden 14:00

Zakleté pírko

2. leden 15:30 - 7. leden 19:15

Šťastný Nový rok

2. leden 17:45 - 5. leden 20:00

Šťastný Nový rok

2. leden 17:45 - 2. leden 19:15

Nenávist

2. leden 20:00 - 4. leden 21:30

Nenávist

2. leden 20:00 - 2. leden 22:00

Tlapková patrola

3. leden 10:00 - 3. leden 11:45

O mlsné opičce

3. leden 10:00 - 3. leden 12:00

Tlapková patrola

3. leden 10:00 - 3. leden 11:15

O biednym wilku i przebiegłym Niebieskim Kapturku

3. leden 16:30 - 3. leden 19:00

Star Wars: Vzestup Skywalkera

3. leden 19:00 - 3. leden 21:30

Star Wars: Vzestup Skywalkera

3. leden 19:00 - 3. leden 21:30

Špióni v převleku

4. leden 15:30 - 4. leden 17:30

Sokol Karviná – UOP Olomouc

4. leden 18:00 - 4. leden 20:00

Sokol Karviná – TJ Šumperk

5. leden 11:00 - 5. leden 13:00

Ledové království II

5. leden 15:30 - 5. leden 17:30

Dokonalá lež

5. leden 17:45 - 7. leden 22:00

Bookstart: Obrazki z papierowych kuleczek

6. leden 09:00 - 6. leden 12:00

Regionální pověsti

6. leden 15:30 - 6. leden 18:00

Klub dyskusyjny

7. leden 09:00 - 7. leden 12:00

Knihomolická dílna

7. leden 15:30 - 7. leden 17:00

Spolek havířovských fotografů – Fotografie

7. leden 16:00 - 19. únor 19:00

Kresba tuší: Zima

7. leden 16:00 - 7. leden 19:00

Setkání u knihy

7. leden 17:00 - 7. leden 19:00

Cesty 2019

7. leden 18:00 - 7. leden 22:00

Květy paní operety

8. leden 15:30 - 8. leden 18:30

Jak vycvičit draka 3

8. leden 17:30 - 8. leden 19:30

Jiří Suchý – Lehce s životem se prát

8. leden 17:30 - 8. leden 19:30

Nenávist

8. leden 20:00 - 8. leden 22:00

Klavírní odpoledne

9. leden 15:30 - 9. leden 18:30

Případ mrtvého nebožtíka

9. leden 17:00 - 9. leden 18:45

ART kino: První zrádce

9. leden 18:00 - 9. leden 20:30

Sněžná mela

10. leden 17:45 - 12. leden 15:00

Reprezentační ples města Karviné

10. leden 19:00 - 10. leden 23:59

Pod vodou

10. leden 20:00 - 12. leden 21:45

Zakleté pírko

11. leden 15:45 - 11. leden 17:15

Sokol Karviná – Slávia Kroměříž

11. leden 17:00 - 11. leden 19:00

Můj příběh

11. leden 18:00 - 13. leden 21:30

Na nože

11. leden 20:00 - 14. leden 19:45

Sokol Karviná – SKB Zlín

12. leden 10:00 - 12. leden 12:00

Pohádky z hor

12. leden 16:00 - 12. leden 17:05

Star Wars: Vzestup Skywalkera

12. leden 17:00 - 14. leden 22:00

Vlastníci

12. leden 18:00 - 12. leden 19:45

Záhady a tajemno Arnošta Vašíčka

13. leden 15:30 - 13. leden 17:00

Cats

13. leden 17:45 - 15. leden 22:00

Bookstart v Rodinném centru Sluníčko

14. leden 10:00 - 14. leden 13:00

Benátky pod sněhem

14. leden 19:00 - 14. leden 22:00

Ženská na vrcholu

15. leden 15:00 - 15. leden 17:00

Ochutnávka vína

15. leden 15:30 - 15. leden 18:30

Toy Story 4: Příběh hraček

15. leden 17:30 - 15. leden 19:15

Synonyma

15. leden 17:30 - 15. leden 19:30

Poslední aristokratka

16. leden 15:00 - 16. leden 17:00

Klavírní odpoledne

16. leden 15:30 - 16. leden 17:30

Šťastný Nový rok

16. leden 17:45 - 16. leden 19:15

Art kino: Výjimeční

16. leden 18:00 - 16. leden 20:00

Sokol Karviná – SK Žabovřesky

16. leden 19:15 - 16. leden 21:15

Nenávist

16. leden 20:00 - 16. leden 21:35

Beseda s JUDr. Igorem Gablerem

17. leden 16:30 - 17. leden 18:30

Dolittle

17. leden 17:30 - 19. leden 19:30

Mizerové navždy

17. leden 20:00 - 18. leden 10:27

Sokol Karviná B – Labrador Ostrava A

17. leden 20:00 - 17. leden 22:00

Špióni v převleku

18. leden 17:00 - 18. leden 19:00

Případ mrtvého nebožtíka

18. leden 17:40 - 21. leden 21:30

Jumanji: Další level

18. leden 19:00 - 18. leden 21:00

Sokol Karviná - Vlci Žďár n. Sázavou

19. leden 13:30 - 19. leden 15:30

Zakleté pírko

19. leden 15:15 - 19. leden 16:50

O kůzlátkách

19. leden 16:00 - 19. leden 19:00

Na kafíčko s hercem Pavlem Novým

20. leden 15:30 - 20. leden 18:00

Pod vodou

20. leden 17:45 - 20. leden 19:20

Můj příběh

20. leden 20:00 - 20. leden 21:30

"Čapkování"

21. leden 15:30 - 21. leden 18:00

Prado – sbírka plná divů

21. leden 17:30 - 21. leden 19:00

Majitelé města rod Mönnichů

22. leden 15:30 - 22. leden 18:30

Lví král

22. leden 17:00 - 22. leden 19:00

Mladý Ahmed

22. leden 17:30 - 22. leden 19:00

Na nože

22. leden 19:30 - 24. leden 19:45

Klavírní odpoledne

23. leden 15:30 - 23. leden 18:30

Tvořivé setkání pro hravé dospěláky

23. leden 15:30 - 23. leden 18:30

Příliš osobní známost

23. leden 18:00 - 23. leden 20:00

Amundsen

23. leden 18:00 - 23. leden 20:00

Jak nácíček nakupoval

24. leden 09:30 - 24. leden 10:45

Sněžný kluk

24. leden 13:30 - 24. leden 15:00

Sněžný kluk

24. leden 13:30 - 24. leden 15:15

„Od rozprávky k rozprávke“

24. leden 16:00 - 24. leden 19:00

Příliš osobní známost

24. leden 20:00 - 28. leden 22:00

Dolittle

25. leden 15:00 - 26. leden 17:00

Případ mrtvého nebožtíka

25. leden 17:30 - 25. leden 19:15

Pod vodou

25. leden 20:00 - 25. leden 21:35

Pat a Mat: Kutilské trampoty

26. leden 13:30 - 26. leden 15:00

O Budulínkovi

26. leden 16:00 - 26. leden 18:00

Screamers vás baví

26. leden 18:00 - 26. leden 20:00

Králíček Jojo

26. leden 20:00 - 27. leden 22:00

Bookstart

27. leden 10:00 - 27. leden 12:00

Nejkrásnější operetky sólistů NDMS

27. leden 15:30 - 27. leden 18:00

Mizerové navždy

27. leden 17:30 - 27. leden 19:30

Beseda s cestovatelem Markem Šimíčkem

28. leden 16:30 - 28. leden 19:00

Cats

28. leden 17:30 - 29. leden 22:00

Zábava zábava

29. leden 15:00 - 29. leden 16:30

Cesta kolem světa s Jirkou Erlebachem

29. leden 15:30 - 29. leden 18:00

Beseda s Michaelem Žantovským

29. leden 17:00 - 29. leden 18:30

Ledové království II

29. leden 17:30 - 29. leden 19:30

HCB Karviná - Dukla Praha

29. leden 18:00 - 29. leden 20:00

Večer s Michaelem Žantovským

29. leden 18:30 - 29. leden 20:00

BOOKSTART: Zima, zima

30. leden 10:00 - 30. leden 11:00

Soutěž: Vyhádej si jedničku.

30. leden 12:00 - 30. leden 17:00

Klavírní odpoledne

30. leden 15:30 - 30. leden 18:00

1917

30. leden 17:30 - 2. únor 22:00

ART KINO: Richard Jewell

30. leden 18:00 - 30. leden 20:00

Příliš osobní známost

30. leden 20:00 - 1. únor 19:45

Tlapková patrola: Vždy ve střehu

31. leden 15:45 - 2. únor 16:15

Dolittle

31. leden 17:30 - 1. únor 17:30

1 3 4 5 6      ››