Farmářské trhy v Karviné


trhy.JPG

Farmářské trhy v Karviné se poprvé uskutečnily na Centrálním tržišti v Karviné-Fryštátě a  jeho okolí v prosinci 2013. Další farmářské trhy probíhaly jednou měsíčně i v letech 2014 až 2021 od května do listopadu, a to i s pestrým kulturním programem. Dle ohlasů občanů města i prodejců se staly farmářské trhy oblíbenou a vyhledávanou akcí ve městě.

Na Farmářské trhy v Karviné se mohou občané města těšit i v roce 2022 od dubna do listopadu. Dne 22.4.2022 proběhnou farmářské trhy, v rámci Dne Země, mimořádně na Masarykově náměstí v Karviné-Fryštátě. Ve dnech 18.5., 15.6., 20.7., 17.8., 21.9., 19.10. a 16.11.2022, vždy od 08.00 hod. do 17:00 hod., se uskuteční trhy tradičně na Centrálním tržišti v Karviné-Fryštátě a jeho okolí. 

O případné změně termínu zde budete informováni. Opět budou prodejci nabízet především uzeniny, pekařské výrobky, mléčné výrobky, sýrové výrobky, bio produkty, včelí produkty, víno z černého rybízu a další zajímavý sortiment

Město Karviná chce občanům formou farmářských trhů umožnit nákup kvalitního zboží.

 

V den konání trhů není umožněno parkování na manipulační ploše a parkovišti u tržiště z důvodu umístění prodejních zařízení (stanovení přechodné úpravy na pozemních komunikacích).

Farmářské trhy jsou veřejně přístupnou akcí, na které mohou být pořizovány fotografie a videozáznamy pro účely prezentace statutárního města Karviné na jeho informačních kanálech a sociálních sítích. V případě nesouhlasu s pořizováním fotografií a videozáznamu vaší osoby, budete mít možnost toto odmítnout u označeného fotografa akce. Podrobnosti na http://gdpr.karvina.cz.

Kontakt:

Ing. Halina Breznenová
oddělení strategií a plánování
Telefon: 596 387 787
Email:

Související dokumenty v elektronické podobě ke stažení: