Kalendář akcí

 
označit vše
odznačit vše

Seznam akcí pro 15. 11. 2018 - 15. 12. 2018

Komentovaná prohlídka výstavy

1. listopad 08:00 - 30. listopad 17:00

Karvinská šifra

1. listopad 09:00 - 30. listopad 19:00

Výroční panelová výstava „Karvinské osobnosti“

1. listopad 09:00 - 30. listopad 17:00

Kalendárium – Vlastimil Brodský.

1. listopad 09:00 - 30. listopad 19:00

Trénování paměti (dopolední kurz)

1. listopad 10:00 - 22. listopad 11:30

Stálá výstava děl Jindřicha Wielguse

1. listopad 10:00 - 30. listopad 17:00

Trénování paměti (odpolední kurz)

1. listopad 17:00 - 22. listopad 18:30

Jak se kdysi žilo na Těšínsku

5. listopad 08:00 - 30. listopad 17:00

Kurz práce s počítačem pro středně pokročilé

8. listopad 12:30 - 29. listopad 14:00

S - Karvinský Velmistr - III. etapa

9. listopad 09:00 - 30. listopad 17:00

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

15. listopad 16:45 - 20. listopad 19:15

Oni a Silvio

15. listopad 19:00 - 15. listopad 21:30

Memoriál Rudka Štajera.

17. listopad 08:00 - 17. listopad 18:00

Ten, kdo tě miloval

17. listopad 17:30 - 18. listopad 21:30

Perníkova chaloupka

18. listopad 16:00 - 18. listopad 18:00

Pondělní internetová setkání

19. listopad 10:00 - 19. listopad 11:00

Kurz práce s PC pro začátečníky

19. listopad 10:00 - 26. listopad 11:00

Houslová šou Jirky Erlebacha

19. listopad 15:30 - 19. listopad 17:30

Dívka v pavoučí síti

19. listopad 20:00 - 20. listopad 22:00

Radosti a strasti života Marie Terezie

20. listopad 16:30 - 20. listopad 19:00

Oldřich Bijok - obrazy, grafika

20. listopad 17:00 - 19. prosinec 19:00

Znovu a líp

20. listopad 19:00 - 20. listopad 21:00

Farmářské trhy

21. listopad 09:00 - 21. listopad 17:00

Kurz práce s PC pro mírně pokročilé

21. listopad 10:00 - 28. listopad 11:00

Mgr. L. Kolková - 750. let Karviné

21. listopad 15:30 - 21. listopad 18:00

Dívka

21. listopad 17:30 - 21. listopad 19:30

Yeti: Ledové dobrodružství BH

21. listopad 17:30 - 21. listopad 19:15

Johnny English znovu zasahuje

21. listopad 20:00 - 21. listopad 21:30

1. máj v karvinských obcích

22. listopad 17:00 - 22. listopad 19:00

Útok z hlubin

22. listopad 17:30 - 25. listopad 22:00

Rocky Horror Picture Show

22. listopad 19:00 - 22. listopad 21:00

Creed II

22. listopad 20:00 - 23. listopad 22:30

Pat a Mat znovu v akci

23. listopad 09:30 - 23. listopad 11:00

Pat a Mat znovu v akci

23. listopad 13:30 - 23. listopad 15:00

Pat a Mat znovu v akci

23. listopad 13:30 - 23. listopad 15:00

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

23. listopad 17:15 - 23. listopad 19:30

Velká cena Karviné

24. listopad 08:00 - 24. listopad 16:00

Daleko vysoko

24. listopad 16:00 - 24. listopad 19:30

Louskáček a čtyři říše BH

24. listopad 16:30 - 24. listopad 18:30

Po čem muži touží

24. listopad 18:30 - 24. listopad 20:15

Perníková pekárna

25. listopad 09:00 - 25. listopad 12:00

HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice

25. listopad 10:30 - 25. listopad 12:30

MFK Karviná - Slavia Praha

25. listopad 15:00 - 25. listopad 17:00

Pat a Mat: Zimní radovánky BH

25. listopad 15:15 - 26. listopad 18:30

Malá čarodějnice

25. listopad 16:00 - 25. listopad 18:00

Velký flám - Travesti skupina Screamers

25. listopad 18:00 - 25. listopad 21:00

Nejkrásnější operetky sólistů NDMS

26. listopad 15:30 - 26. listopad 18:30

Kouzelný svět knih aneb Z kapsáře Vašich knihovnic

26. listopad 15:30 - 26. listopad 18:00

Hell Fest: Park hrůzy

26. listopad 19:30 - 26. listopad 21:00

Velké tajnosti

27. listopad 17:00 - 27. listopad 19:00

Ten, kdo tě miloval

27. listopad 17:30 - 27. listopad 19:00

Čechomor - 30 let.

27. listopad 19:00 - 27. listopad 21:00

Sestra

27. listopad 19:30 - 27. listopad 21:15

První člověk

28. listopad 14:30 - 28. listopad 17:00

Všechno bude

28. listopad 17:00 - 28. listopad 18:30

Bella a Sebastian 3: Přátelé navždy BH

28. listopad 17:30 - 28. listopad 19:00

Halloween

28. listopad 19:30 - 28. listopad 21:30

Adventní věnec

29. listopad 16:00 - 29. listopad 19:00

Čertí brko BH

29. listopad 17:45 - 2. prosinec 17:00

Domácí násilí vs. Manželský slib.

29. listopad 18:00 - 29. listopad 20:00

Robin Hood

29. listopad 20:00 - 2. prosinec 19:30

Mladí zabijáci

30. listopad 20:00 - 2. prosinec 22:00

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

1. prosinec 17:15 - 1. prosinec 19:30

Repliky oděvů první republiky

2. listopad 08:00 - 31. leden 17:00

Jak se moří revizoři

20. říjen 17:45 - 21. říjen 21:45

Čtenář roku 2018

2. leden 09:00 - 30. prosinec 19:00